Recenze

Co si o nápoji SpirAlps myslí naši ambasadoři a zákazníci?

Pavel Paloncý

Dobrodruh a extrémní sportovec.

Při brutálních závodech, kterým se věnuju, tělo dostává strašnej záhul. Kondiční trénink je základ, ale bez dobré stravy a regenerace to prostě nejde. Rád zkouším nové věci a hledám cestičky, jak se zlepšovat a podpořit některé z těchto aspektů. Zkusit Spirulinu je tak naprosto logické. Navíc dobře chutná, tak ji mohu zařadit dlouhodobě.


Jan Volár

Profesionální triatlonista, reprezentant ČR.

Nápoj mi hodně chutná. Skoro se mi ani nechce věřit tomu, jak může být něco tak zdravého zároveň tak dobré. Nápoj obsahuje spoustu vitamínů a minerálů. Nejvíce oceňuji vysoké množství železa a betakarotenu. Pro mě, jakožto vytrvalostního sportovce, je železo jedním z nejdůležitějších minerálů, které ovlivňují sportovní výkonnost. Je totiž důležité pro tvorbu červených krvinek. Získat dostatečné množství železa pouze z běžné potravy je docela složité a proto se mi nápoj SpirAlps osvědčil jako jeho výborný zdroj. Betakaroten oceňuji nejen pro jeho silné antioxidační účinky, ale hlavně jako dobrého pomocníka při opalování.


Markéta Peggy Marvanová

Holka, co podniká ty nejdelší a nejextrémnější cesty nejen na kole.

Ráda posouvám hranice toho, co moje tělo zvládne. Jezdím ty nejdelší závody pro horská kola na světě. Fyzicky se posunout jde ruku v ruce se zdravou výživou. S tím mi SpirAlps hodně pomáhá a navíc tak skvěle chutná, že je to návykové!


Veronika Bieleszová

Juniorská mistryně Evropy a vítězka juniorského Světového poháru v šermu.

Dostala jsem nabídku, ochutnat nápoj od SpirAlps. Za svůj život jsem pár nápojů se spirulinou už vyzkoušela, ale až SpirAlps mi opravdu chutná a jako jediný je s čerstvou spirulinou! Je fajn si dát čerstvý nápoj bez domácí přípravy a nepořádku, který to obnáší.


SideMenu