Story

Příběh

Švýcarský nápad

Když v roce 2011 ve švýcarských Alpách vyzkoušeli vědci Fédéric Dubois a Yannick Lesbros účinky spiruliny, byli nadšení. Do té doby byla na trhu dostupná spirulina pouze v sušené formě. Protože má čerstvá spirulina mnohem vyšší nutriční hodnoty a je pro lidské tělo lépe stravitelná, vyvinuli unikátní recepturu wellness nápoje, ze které vycházíme dodnes. Stali se tak prvními, kteří začali využívat čerstvou spirulinu při výrobě welness nápoje. SpirAlps byla na začátku dostupná zákazníkům ve vybraných lékárnách v okolí Ženevského jezera. Později si našla svou cestu do zdravých výživ, bio obchodů, řetězce Manor a mnoha dalších obchodů ve Švýcarsku.

Omotala si nás

Ve Švýcarsku jsme žili mnoho let a jako sportovci i rodiče jsme se o výživu a zdravý způsob života vždy zajímali. Když jsme se poznali s Yannickem a Fédericem, byli jsme z možnosti zpracování čerstvé spiruliny nadšení. Investovali jsme do dalšího vývoje a se zápalem přihlíželi, jak vzniká nápoj SpirAlps.

V roce 2021 jsme se pak přestěhovali zpátky do Česka s odhodláním představit čerstvou spirulinu všem, kterým na zdravém způsobu života záleží stejně tak jako nám.

K výrobě od začátku přistupujeme zodpovědně a děláme maximum pro nejlepší kvalitu všech ingrediencí. Vycházíme z původní receptury a věříme, že svou chutí a dlouhodobě příznivým vlivem na zdraví si SpirAlps omotá i vás. Abyste mohli žít naplno a psát svůj vlastní příběh.

Žaneta a David Pazderovi

SideMenu